Plazmový Generátor RPZ 14


Nově v našem centru provozujeme Plazmový Generátor RPZ 14 k harmonizování organismu, likvidaci patogenů, agresívních kmenů bakterií, plísní a virů.

Plazmový Generátor RPZ 14 proniká i do dutých orgánů a cíleně likviduje druh mikroorganizmu, který mu je naprogramovaný.

Metoda použití Plazmového Generátoru

Plazmový Generátor využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů – Dr. Royala Raymonda Rifa.

Plazmový Generátor RPZ 14 – Nejčastější otázky

Jak určíte moji nemoc?

Před působením plasmového generátoru si Vás nejprve důkladně proměříme přístrojem Oberon, který vaši chorobu odhalí.

Plazmový Generátor ničí bakterie a viry, nepoškodí také lidské buňky?

Buňky lidského těla mají oproti virům a bakteriím několikasetnásobně pevnější membránu (obal), takže se jim nic nestane ani při působení jejich vlastní frekvencí. Je to sice vůči virům trochu nespravedlivé, ale pro nás velmi užitečné.

Proč už dávno není plasmový generátor v nemocnicích?

Jednoduše zejména proto, že některým vlivným lidem z farmacie se to nehodí. Druhý, i když méně významný, důvod je ten, že je potřeba ověřit nalezené frekvence pro rozsáhlé množství patogenů.

Proč je frekvencí pro konkrétní nemoc více?

Ze dvou důvodů. Jednak konkrétní onemocnění nemusí vyvolávat pouze jeden mikroorganizmus a dále pak s postupující dobou mohou některé viry mutovat a tak měnit i vlastní rezonanční frekvenci.

Když na sebe nechám působit všechny frekvence, budu úplně zdráv?

Není to tak jednoduché. Musíte si uvědomit, že frekvenční rozsah není malý a s uvážením toho, že nastavení je možné až v tisícinách Hz a každá z frekvencí by měla působit přibližně 3 minuty, vychází doba takové kůry na necelých jedenáct let nepřetržitého působení! Druhá věc je, že působení danou frekvencí by se mělo po pár dnech opakovat. V neposlední řadě je zde fakt, že by odplavení velkého množství odpadu neutáhla vaše játra.

Aha a nemůžu použít vlastní kmitočtový generátor?

To byste mohli pouze za několika předpokladů. Měli byste generátor s přesností na tisícinu Hz s adekvátní časovou a teplotní kmitočtovou stálostí, možností nastavení tvaru výstupních impulsů a vyzařovaného výkonu, kvalitní skleněnou trubici naplněnou vzácnými plyny v přesném poměru, praxi v práci se seznamem léčebných frekvencí a to zejména ve vhodnosti jejich kombinace.

Jaká je doba působení plazmového generátoru?

Různá. Záleží na počtu frekvencí, které se vztahují ke konkrétní nemoci.

Co že je to ta rezonance?

Často se v praxi uvádí příklad s operním zpěvákem, který určitým tónem rozkmitá sklenici a ta po nějaké době praskne. Podobně to funguje i v tomto případě s mikroorganizmy. Zde však nejde o rozkmitání zvukovými, ale EM vlnami. Praktičtější pro vysvětlení rezonance může být například pružina, na které je zavěšen nějaký předmět. Nejprve za předmět zatáhneme a pustíme. Ten začne díky pružině kmitat s určitou frekvencí. Když nebudeme nic dělat, kmitání se časem zastaví. Budeme-li ale dodávat předmětu impulzy ve frekvenci rovné frekvenci kmitů (v bodě maximálního natažení) a tyto budou dostatečně silné, rozpětí kmitání se bude zvětšovat, až například dojde k prasknutí pružiny.

Jak se dostanou vlny až do těla k patogenu?

Elektromagnetické vlnění dokáže procházet lidským tělem. Obzvláště na takto nízkých kmitočtech mu to nedělá žádné potíže a tělo zde způsobí jen nepatrný útlum vln.

Co je vlastní frekvence?

Frekvence jedinečná a typická pro konkrétní patogen. Zatím není známo, že by dva mikroorganizmy vyzařovaly stejnou frekvenci.

Kde najdu více informací?

Dr.HuldA Regehr Clark – Revoluce v léčení nemoc
Barry Lynes – Léčba rakoviny která fungovala!
kniha přední české terapeutky ing. Hany Bláhové Deník poradce

Video – kdo byl Dr. R.R.Rife ?

http://www.youtube.com/watch?v=AysfKyl8O9k&feature=g-user-f

Plazmový Generátor RPZ 14 – Technické parametry

Výrobce Z-technology uvádí, že jejich výrobek zatím ve světě nemá konkurenci co se do přesnosti a stability kmitočtu na daném frekvenčním rozsahu týče.
– 350 předvoleb
– ovládání z přístroje i pomocí PC
– okamžitý výkon impulsů 225 W
frekvenční rozsahy:
nižší 1 – 999 Hz s přesností nastavení 0,001 Hz
vyšší 1 – 900 kHz s přesností nastavení 1 Hz

Princip působení frekvenčních generátorů na živé organismy popsal a praktikoval jako první srbský génius Nikola Tesla. V životopisu Nikoly Tesly je uvedeno: Nervózní a neustále vyčerpaný Tesla začal experimentovat s léčivými vlastnostmi svých oscilátorů a brzy začaly prosakovat zprávy o pozoruhodných účincích těchto přístrojů. Tyto vysokofrekvenční „posilovače vitality“ vyzařovaly univerzální léčivé prvky, které – když se správně aplikovaly – pomáhaly tělu „setřást všechny choroby“ prohlásil MUDr. F.Finch Strong. „K výsledným účinkům patří zvýšení síly, apetitu a váhy, navození přirozeného spánku a odstranění škodlivin z těla.

Tesla věřil, že elektřina je nejlepším lékem. “ Mé vysoké frekvence,“ říkával Tesla “ mají antibakteriální a silně ozdravné účinky“. Každý den se ve své laboratoři vysvlékl, stoupl si na své přístroje a zapnul přívod el. proudu.

Elektřina se stala novým všelékem. Přesto Tesla tento pro sebe okrajový výzkum opouští a na jeho místo nastupuje nový génius, který dovedl léčení nemocí pomocí elektřiny k dokonalosti.

Tím člověkem byl Dr. Royal Raymond Rife. Jeho příběh a příběhy ostatních si můžete přečíst na stránce výrobce Plazmového Generátoru – zapper.cz

Po dlouhé době, kdy byla obrovská snaha o naprosté „zapomění“ těchto terapií přichází americký novinář Barry Lynes s knihou „Léčba rakoviny, která fungovala“ kde odhalil veřejnosti pravdu o panu Dr. R.R.Rifovi

Téměř v té samé době vyšla první kniha Dr.Huldy Regehr Clarkové, která s naší společností úzce spolupracovala.

Český výrobce Plazmového Generátoru je jediná společnost na světě, která obdržela osobně od Dr.Clarkové autorská práva na vydávání jejích knih a jsou zároveň výrobci unikátních přístrojů, které Dr.Clarková měla k dispozici. Paní Clarková nechtěla být s jakýmkoliv světovým výrobcem zapperů spojována. V případě Z-technology s.r.o. udělala jedinou vyjímku. To svědčí o zcela unikátních vlastnostech tohoto přístroje.


Novinky

Finclub Přírodní Doplňky

Finclub Přírodní Doplňky - Opava

Včasná a cílená péče o vaše zdraví, abyste byli plni energie a mohli si užít každý den. Účinnost těchto silných extraktů je podložena mnoha vědeckými a klinickými studiemi světových vědeckých pracovišť a univerzit, jsou v excelentní kvalitě, doložené nejvyššími certifikáty a oceněními. Doplňky mají vyváženou recepturu s obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků a ostatních substancí. Hlavní účinná látka je vždy více než 98% přírodního původu.

  • Přípravky jsou výborně vstřebatelné, pomáhají organismu zbavovat se nežádoucích chemických látek
  • Reprezentují nejnovější znalosti v oblastech výzkumu a vývoje
  • Výrobní proces splňuje přísné normy Good Manufacturing Practice (GMP - praxe dobré výroby)
  • Rostliny pocházejí jen z ekologicky čistých oblastí, jsou pěstovány bez použití chemických látek, jsou dodržovány zásady Good Agricultural Practice (GAP - praxe dobrého zemědělství)
  • A co je nejdůležitější? To, že pomáhají!
 
Plazmový Generátor RPZ 14

Plazmový Generátor RPZ 14 - Opava

V našem centru v Opavě provozujeme Plazmový Generátor RPZ 14 k harmonizování organismu, likvidaci patogenů, agresívním kmenům bakterií, plísní a virů. Plazmový Generátor proniká i do dutých orgánů a cíleně likviduje druh mikroorganizmu, který mu je naprogramovaný.

 
Oberon Titanium 1.3M

Oberon Titanium 1.3M Diagnostický a Harmonizační Systém

Revoluční diagnostický a harmonizační přístroj Oberon Titanium 1.3M - určí přesný, funkční stav lidského těla, přítomnost patogenů v organismu - viry, plísně, bakterie a stanoví tak jeho správnou diagnózu. Oberon je velmi citlivý přístroj, který na základě biorezonance dokáže upozornit na disharmonii v organizmu na základě poruchy energie a určit tak nemoc několik měsíců dopředu.

 
Kondiční Orgánový Skener

Kondiční Orgánový Skener - Opava

Možnost zjištění podrobného funkčního stavu organismu - nedostatek stopových prvků a vitamínů, aminokyselin, koenzymů - stav opěrné soustavy, očí, mozku, gastrointestinální funkce, funkce jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, gynekologie, menstruační cyklus, kůže, endokrinní systém, imunitní systém, - revmatické choroby, minerální hustota kostí, index růstu kostí - krevní cukry a tuky - základní fyzický stav - toxiny, těžké kovy, alergeny - obezita, přehled složení těla (svaly, voda, tuky..)

 
Ionizovana Voda Opava

Výroba Ionizované "Živé" a "Mrtvé" Vody - Opava

pro podporu dobrého fungování organismu a redukci jeho překyselení.

 

Finclub Přírodní Doplňky

  • Přípravky jsou výborně vstřebatelné, pomáhají organismu zbavovat se nežádoucích chemických látek
  • Reprezentují nejnovější znalosti v oblastech výzkumu a vývoje
  • Výrobní proces splňuje přísné normy Good Manufacturing Practice (GMP - praxe dobré výroby)
  • Rostliny pocházejí jen z ekologicky čistých oblastí, jsou pěstovány bez použití chemických látek, jsou dodržovány zásady Good Agricultural Practice (GAP - praxe dobrého zemědělství)
  • A co je nejdůležitější? To, že pomáhají!

Kde nás najdete

Sady Svobody 4
Budova Kooperativy, vchod ze dvora
1.ní patro ( Finclub )
746 01 Opava

T: 603 100 430
E: klocek.stefan@seznam.cz