EFT Terapie Opava – Terapie Emoční Svobody


EFT Terapie v Opavě – Techniky emoční svobody, patří mezi nejefektivnější léčebné metody.

Řadí se mezi metody Energetické psychologie, které velmi efektivně kombinují práci mysli s fyzickým tělem.
Její výsledky dalece přesahují možnosti klasických, dosud známých metod a principů, což je důvodem její velké popularity na celém světě.

EFT Terapie nabízí výborné výsledky a pomoc pro téměř všechny druhy psychických, fyzických problémů a nemocí. Je to jemná metoda pro dospělé lidi i malé děti.

Za pomoci EFT terapie můžete odbourat své potíže, dokonce i ty, na které doposud nic jiného nezabralo. Ať už je to únava, pocit bezmoci, bezradnost nebo stres, můžete s tím něco dělat.
EFT terapie jsou bezbolestné, uvolnění problémů je rychlé a spektrum použití je velmi široké.

 

EFT Terapie – Terapie emoční svobody

Tvůrcem metody EFT je pan Gary Craig. Webová stránka Garyho Craiga je www.emofree.com.

Pomocí lehkého ťukání na akupunkturní body při současné koncentraci na své pocity dochází ke změnám v energetickém systému a k jeho navrácení zpět do stavu rovnováhy.

EFT často přináší úlevu i u fyzických symptomů, což jen dokazuje na spojeni mezi našimi tělesnými a emocionálními problémy. Emocionální zdraví je neodmyslitelnou podmínkou pro fyzické zdraví.

Na rozdíl od jiných metod, EFT obvykle funguje rychle a podstatná úleva od problému je většinou dosažena bez bolesti nebo jen při malé bolesti (ta je způsobena klepáním na akupresurní body- jako při akupresuře).

EFT bylo původně určeno na práci s negativními emocemi. Brzy se přišlo na to, že jejich odstraněním dochází ke spoustě vedlejších účinků. Na rozdíl od léků ovšem ne negativních. Naopak! Postupně se tedy EFT začalo používat rovnou na fyzické problémy a úspěch byl stejně častý jako u emočních problémů.

Dnes se tato metoda používá v celém světě a limity jejího použití jsou dané pouze limity toho, kdo ji používá. Je to metoda řadící se mezi ve světě velmi uznávané techniky spadající do oboru nazývaného energetická psychologie. EFT je v podstatě emoční forma akupresury, založená na převratném objevu dr.Callahana, že: Vy jste v pořádku. Příčinou vašich problémů je porucha ve vašem energetickém systému.

Manuál ke stažení zdarma Eft.cz


Novinky

Finclub Přírodní Doplňky

Finclub Přírodní Doplňky - Opava

Včasná a cílená péče o vaše zdraví, abyste byli plni energie a mohli si užít každý den. Účinnost těchto silných extraktů je podložena mnoha vědeckými a klinickými studiemi světových vědeckých pracovišť a univerzit, jsou v excelentní kvalitě, doložené nejvyššími certifikáty a oceněními. Doplňky mají vyváženou recepturu s obsahem vitamínů, minerálů, stopových prvků a ostatních substancí. Hlavní účinná látka je vždy více než 98% přírodního původu.

  • Přípravky jsou výborně vstřebatelné, pomáhají organismu zbavovat se nežádoucích chemických látek
  • Reprezentují nejnovější znalosti v oblastech výzkumu a vývoje
  • Výrobní proces splňuje přísné normy Good Manufacturing Practice (GMP - praxe dobré výroby)
  • Rostliny pocházejí jen z ekologicky čistých oblastí, jsou pěstovány bez použití chemických látek, jsou dodržovány zásady Good Agricultural Practice (GAP - praxe dobrého zemědělství)
  • A co je nejdůležitější? To, že pomáhají!
 
Plazmový Generátor RPZ 14

Plazmový Generátor RPZ 14 - Opava

V našem centru v Opavě provozujeme Plazmový Generátor RPZ 14 k harmonizování organismu, likvidaci patogenů, agresívním kmenům bakterií, plísní a virů. Plazmový Generátor proniká i do dutých orgánů a cíleně likviduje druh mikroorganizmu, který mu je naprogramovaný.

 
Oberon Titanium 1.3M

Oberon Titanium 1.3M Diagnostický a Harmonizační Systém

Revoluční diagnostický a harmonizační přístroj Oberon Titanium 1.3M - určí přesný, funkční stav lidského těla, přítomnost patogenů v organismu - viry, plísně, bakterie a stanoví tak jeho správnou diagnózu. Oberon je velmi citlivý přístroj, který na základě biorezonance dokáže upozornit na disharmonii v organizmu na základě poruchy energie a určit tak nemoc několik měsíců dopředu.

 
Kondiční Orgánový Skener

Kondiční Orgánový Skener - Opava

Možnost zjištění podrobného funkčního stavu organismu - nedostatek stopových prvků a vitamínů, aminokyselin, koenzymů - stav opěrné soustavy, očí, mozku, gastrointestinální funkce, funkce jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, gynekologie, menstruační cyklus, kůže, endokrinní systém, imunitní systém, - revmatické choroby, minerální hustota kostí, index růstu kostí - krevní cukry a tuky - základní fyzický stav - toxiny, těžké kovy, alergeny - obezita, přehled složení těla (svaly, voda, tuky..)

 
Ionizovana Voda Opava

Výroba Ionizované "Živé" a "Mrtvé" Vody - Opava

pro podporu dobrého fungování organismu a redukci jeho překyselení.

 

Finclub Přírodní Doplňky

  • Přípravky jsou výborně vstřebatelné, pomáhají organismu zbavovat se nežádoucích chemických látek
  • Reprezentují nejnovější znalosti v oblastech výzkumu a vývoje
  • Výrobní proces splňuje přísné normy Good Manufacturing Practice (GMP - praxe dobré výroby)
  • Rostliny pocházejí jen z ekologicky čistých oblastí, jsou pěstovány bez použití chemických látek, jsou dodržovány zásady Good Agricultural Practice (GAP - praxe dobrého zemědělství)
  • A co je nejdůležitější? To, že pomáhají!

Kde nás najdete

Sady Svobody 4
Budova Kooperativy, vchod ze dvora
1.ní patro ( Finclub )
746 01 Opava

T: 603 100 430
E: klocek.stefan@seznam.cz